ورود کاربر
نام کاربری :
کلمه عبور :
تصویر امنیتی
کد امنیتی :
ثبت نام

جستجو
پيوند ها

    

    

نظر سنجي
نظر شما در مورد خدمات موسسه اديبان چيست؟اوقات شرعي
موسسه آموزش عالي اديبان
1. ارائه خوابگاه دانشجویی رایگان.            2. امکان استفاده از تسهیلات بانکی بدون بهره برای پرداخت شهریه.             3.امکان تقسیط درپرداخت شهریه           4. سلف سرویس و بوفه دانشجویی دایر می باشد و امکان استفاده از غذای یارانه ای برای کلیه دانشجویان فراهم می باشد            5. سایت رایانه ای دانشگاه با امکان اتصال نا محدود به اینترنت برای کلیه دانشجویان قابل استفاده است.             6. دانشجویانی که معدل نیمسال آن ها بالای 17 می باشد در ترم بعد از تخفیف شهریه برخوردارند.             7. امکان استفاده از کتابخانه دیجیتال در کنار کتابخانه فیزیکی وجود دارد.               8. انتخاب واحد موسسه اینترنتی بوده و نیازی به مراجعه حضوری در زمان انتخاب واحد نیست.                9. ارائه برخی دروس به صورت مجازی بوده و نیازی به حضور در دانشگاه و کلاس درس نمی باشد.              10. مادامی که دو دانشجو از یک خانواده در موسسه مشغول به تحصیل باشند می توانند از تخفیف شهریه استفاده نمایند.              11. در صورتی که دانش آموختگان موسسه در مقاطع بالاتر این موسسه پذیرفته شوند از تخفیف شهریه در کل طول تحصیل برخوردار خواهند بود.                12. موسسه برای دانشجویان ممتاز در هر سال اردوهای تفریحی و زیارتی برگزار خواهد نمود.             13. کلاس های موسسه در دو روز تشکیل می شود و تلاش می گردد برای افراد شاغل حتما دو روز آخر هفته برنامه ریزی گردد.
-

اطلاعيه ها
ثبت نام ازدواج دانشجويي

به اطلاع می رساند زمان آغاز ثبت نام در مراسم ازدواج دانشجویی براي زوج هاي دانشجو از تاريخ 94/07/11 لغايت 94/07/30 به مدت 20 روز خواهد بود.

اطلاعيه تكميل ظرفيت كارشناسي ارشد

به‌اطلاع‌ داوطلبان‌ شركت‌كننده در آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌) سال 1394 مي‌رساند، از تاريخ 94/7/12 الي 94/7/16 به پايگاه اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به انتخاب كدرشته محل‌هاي مورد علاقه خود از جداول ذيل اقدام نمايند.

 دريافت فايل جداول مربوط به رشته هاي مورد پذيرش در مرحله تكميل ظرفيت ارشد

اردوي زيارتي - سياحتي مشهد مقدس

به اطلاع می رساند اردوی زیارتی- سیاحتی مشهد مقدس (ویژه خواهران) در تاریخ 7 آبان لغایت 10 آبان (ویژه خواهران) و 14 الی 17 آبان (ویژه برادران)  برگزار می گردد.  جهت کسب اطلاعات بر روی لینک کلیک نمایید.

پيام تبريك به پذيرفته شدگان دوره كارشناسي ناپيوسته

پذیرفته شدگان گرامی

درود خالصانه و خوش‌آمدگويي ما را به مناسبت موفقيت شما در ورود به موسسه آموزش عالی ادیبان پذیرا باشید. ضمن عرض تبریک به اطلاع می رساند روزهای ثبت نام سه شنبه و چهارشنبه مورخ 31شهریور ماه و 1 مهرماه می باشد. همچنین به همراه داشتن کارت ملی، کپی تمامی صفحات شناسنامه، مدرک کاردانی و 12 قطعه عکس در زمان ثبت نام الزامی است.

طرح پايش سلامت

پذیرفته شده گرامی لطفا قبل از حضور در موسسه برای ثبت نام با مراجعه به لینک زیر نسبت به تکمیل پرسشنامه طرح پایش سلامت اقدام نمایید. توجه فرمایید نام کاربری و رمز عبور کد ملی می باشد.

لینک ورود از خارج از موسسه: http://78.38.67.213/tarhpayesh

لینک ورود از داخل موسسه: http://172.16.1.19/tarhpayesh

 

برنامه درسي نيمسال مهر 94 ورودي هاي جديد

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند، جهت دریافت برنامه درسی نیمسال مهر 94 به قسمت "برنامه درسی نیمسال جاری" واقع در وب سایت هر یک از گروه های آموزشی مراجعه نمایید.

جهت دریافت برنامه درسی نیمسال جاری دانشجویان ورودی جدید مقطع کارشناسی ارشد بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

برنامه درسی نیمسال جاری (کارشناسی ارشد گروه برق))

( برنامه درسی نیمسال جاری (کارشناسی ارشد گروه کامپیوتر))

( برنامه درسی نیمسال جاری (کارشتاسی ارشد گروه مکانیک))

 

جهت دریافت برنامه درسی نیمسال جاری دانشجویان ورودی جدید مقطع کارشناسی پیوسته بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

( برنامه درسی نیمسال جاری (کارشناسی پیوسته گروه برق))

(برنامه درسی نیمسال جاری (کارشناسی پیوسته گروه مهندسی پزشکی))  

( برنامه درسی نیمسال جاری (کارشناسی پیوسته گروه کامپیوتر)) 

( برنامه درسی نیمسال جاری (کارشناسی پیوسته گروه مکانیک))

جهت دریافت برنامه درسی نیمسال جاری دانشجویان ورودی جدید مقطع کاردانی بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

برنامه درسی نیمسال جاری (کاردانی گروه برق))

( برنامه درسی نیمسال جاری (کاردانی گروه کامپیوتر))

( برنامه درسی نیمسال جاری (کاردانی گروه مکانیک))

ارائه 9 واحد درسي در يك روز براي دانشجويان كارشناسي ارشد

با اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال 1394 می رساند تعداد 9 واحد درسی در یک روز ارائه می گردد.

در نظر گرفتن شام دانشجويي براي متقاضيان خوابگاه

با عنایت به راه اندازی خوابگاه رایگان برای دانشجویان پسر و دختر، شام دانشجویی هم با قیمت یارانه ای در اختیار متقاضیان خوابگاه قرار خواهد گرفت.

مجموعه رقابت هاي تخصصي مهارت سنجي فن آورد

دانشجویان گرامی جهت شرکت در "مجموعه رقابت های تخصصی مهارت سنجی فن آورد" در سه مرحله اینترنتی، حضوری و تلویزیونی می توانند به لینک زیر مراجعه نمایید.

http://www.fanavard.com

آخرين خبرنامه هاي گروه هاي آموزشي موسسه
پایانی بر افسانه امنیت سیستم عامل های اپل
در حالی که پیش از این نیز در چند نوبت گزارش هایی درباره آسیب پذیری های سیستم عامل شرکت اپل منتشر شده و برخی اتفاقات نیز منجر به رسوایی های بزرگی برای این شرکت در زمینه امنیت شده بود، اتفاق اخیر را باید به عنوان خلاصی بر افسانه امنیت سیستم عامل های شرکت اپل تلقی کرد. کرم بدافزاری جدید قادر است با نفوذ خطرناک به مک بوک، این سیستم عامل را از بنیان آلوده کند.

ادامه مطلب

ترسناک‌ترین موتور جستجوی دنیا
این موتور جستجو قادر است چیزهایی به شما نشان دهد که گوگل توان یافتن آن ها را ندارد. نوع کار این موتور جستجو به گونه ای است که به آن لقب موتور جسجوی هکرها را داده اند، موتور جستجویی که می تواند همه دستگا های متصل به اینترنت را به راحتی پیدا کند.
ادامه مطلب

دودكش خورشيدی - راهكاری جديد جهت توليد برق از انرژی خوشید
اساسا اگر بخواهید انرژیهای تجدید پذیر از کاربرد وسیعی برخوردار شوند باید که تکنولوژی های ارائه شده ساده و قابل اعتماد بوده و برای کشور های کمتر توسعه یافته نیز مشکلات فنی به همراه نداشته باشد و بتوان از منابع محدود مواد خام آنها نیز استفاده کرد. در مرحله بعدی نیز باید به آب زیاد نیاز نداشته باشد.
ادامه مطلب

جملات قصار
بايد دريايي شنيد، تا قطره‌اي گفت.
لينك هاي مورد استفاده